• سال 95

پيوند ها

بازديدكنندگان

امروز: 73
ديروز:66
اين هفته: 209
هفته‌ي گذشته: 801
اين ماه: 1844
ماه گذشته: 2622
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
 
Persian_Category مطالب آموزشی

رويدادهاي مهم

انتصاب حمید رضا انتظاری به عنوان عامل مدیر امور مالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار
دوشنبه, 08 آبان 1396
   جناب آقای حمید رضا انتظاری موضوع : انتصاب حمید رضا انتظاری به عنوان عامل مدیر امور مالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار                                                                                             سلام عليكم   احتراماً؛ با توجه به هماهنگی های... ادامه مطلب...
IMAGE
بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف از بیمارستان حضرت زهرا(س) رشتخوار
سه شنبه, 02 آبان 1396
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف از بیمارستان حضرت زهرا (س) رشتخوار بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار، دکتر علی ایزدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف از نزدیک در جریان راه اندازی بیمارستان حضرت زهرا(س) رشتخوار قرار گرفت. و تصمیمات... ادامه مطلب...
IMAGE
تبریک عید غدیر
پنج شنبه, 16 شهریور 1396
ادامه مطلب...
IMAGE
افتتاح ساختمان ستاد شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار
سه شنبه, 14 شهریور 1396
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار، ستاد شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار در مساحت هشت هزار متر مربع و یک هزار و صد متر مربع زیر بنا و با هزینه یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان با حضور دکتر حسینی و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد. توسعه شبکه و... ادامه مطلب...
IMAGE
تبریک روز داروساز
یکشنبه, 05 شهریور 1396
ادامه مطلب...
IMAGE
برگزاری کمیته جوانان در شهرستان رشتخوار
یکشنبه, 05 شهریور 1396
سمانه امانی مسئول واحد سلامت نوجوانان،جوانان و مدارس مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار گفت: کمیته جوانان با هدف ترویج ازدواج سالم در جوانان برگزار شد. ادامه مطلب...

مطالب آموزشی

اطلاعيه آموزشي کارکنان

احتراماً، با عنايت به مصوبه کميته آموزش و توانمندسازي دانشگاه با شرکت کارکنان در يکي از دوره هاي: آداب و اسرار نماز و يا تفسير آيات برگزيده از مجموعه دوره هاي عمومي، فرهنگي و اجتماعي اختياري نظام آموزش کارکنان دولت، که گواهينامه آن با مهر و امضاء معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور باشد به عنوان دوره عمومي اختياري در سال 94 به مدت 28 ساعت صرفاً جهت کارکنان(رسمي، پيماني و تبصره 3 ماده 2) موافقت گرديد. لذا همکاران محترم مي توانند در يکي از دوره هاي آموزشي فوق الذکر با رعايت موارد ذيل جهت ثبت نام و طي مراحل شرکت در دوره و انجام آزمون، به پايگاه اطلاع رساني www.mahdaviat.org مراجعه نمايند.
·   همکاراني که موفق به گذراندن دوره آداب و اسرار نماز در سال 93 گرديده اند، ميتوانند در دوره تفسير آيات برگزيده در سال 94 شرکت فرمايند.
· همکاراني که تاکنون موفق به گذراندن هيچ يک از دوره هاي مذکور در سال 93 نگرديده اند مي توانند در سال جاري صرفاً در يکي از اين دوره ها شرکت نمايند.
·   باتوجه به هزينه اعلام شده توسط مرکز تخصصي مهدويت، هزينه مربوط به خدمات ثبت و صدور و ارسال گواهينامه مي باشد که بر عهده متقاضيان است.
·  مهلت قبول گواهينامه ها و امکان ثبت آن در سامانه دوره هاي خارج از دانشگاه تا پايان بهمن ماه سال 1394 خواهد بود.
·  متقاضيان مي بايست بعد از قبولي در آزمون و دريافت گواهينامه آموزشي يکي از دوره هاي مذکور نسبت اخذ امضاء و مهر رابط آموزشي واحد محل اشتغال اقدام و تصوير اسکن شده گواهينامه مذکور را در سامانه دوره هاي آموزشي خارج از دانشگاه بارگذاري نموده تا پس از بررسي امکان درج در شناسنامه آموزشي کارکنان فراهم آيد.

 
مديريت شبکه
صفحه اصلی
گالری تصاویر
تماس با ما
آموزش و بهسازی منابع انسانی
حراست
دبیرخانه
پذیرش بهورز 96
درباره رشتخوار
واحدهای اداری شبکه
واحدهای فنی مرکز بهداشت
بیمارستان حضرت زهرا(س)
مراکز خدمات جامع سلامت
پزشك خانواده
دبيرخانه طرح تكريم ارباب رجوع

پربازدیدترین مطالب

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.